Kurumsal

Hakkımızda

Şirketimiz 1995 yılında İzmir 1.Sanayi Sitesinde kurulmuştur. 2014 yılındaşu anda faaliyet gösterdiği 1500m2’ si kapalı, toplam 2500m2’lik yeni üretim tesisine taşınmıştır. Sezer Aspiratör, Aspiratör ve Fan sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Güçlü bir Ar-Ge yapısına sahip olan firmamız sürekli gelişimi kendisine ilke edinmiştir.

Dünyanın birçok noktasına ihracat yapan firmamız, havalandırma sektörünün öncülerinden olup daima teknolojiyi takip ederek sektöre üretimini sağladığı cihazları geliştirmiş ve geliştirmeye devam edecektir. Anahtar teslimi bir çok projede görev aldık.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı yaklaşımımızı daha da ileri taşıyarak, ulusal ve uluslararası pazarlarda sektöründe liderkonumda olan, global bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Müşteri odaklı çözümler yaratarak, kaliteli, güvenilir, özelleştirilmiş ve hızlı uygulanabilir hizmetler sunmaktır.

Kalite Politikamız

Sezer Aspiratör, müşteri beklentilerini karşılamak amacıyla yaratılan ürün ve hizmetin kalitesini geliştirmeyi, doğru zamanda, hatasız, eksiksiz olarak yerine ulaştırmayı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç edinmiştir. Müşterilerin taleplerini ve yasal mevzuat şartlarını karşılayan, her zaman aynı kalitede ürün güvencesi verilmektedir.

Üretim aşamalarında tüm operasyonlarımız, deneyimli ekibimiz ve otomatik / manual ekipmanlarımız ile sıkı bir kalite kontrol sürecine tabi tutulmaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çalışanlarının sağlığı ve güvenliği, Sezer Aspiratör için en önemli önceliklerden biridir. İş sağlığı ve güvenliği konusunda hassas bir yaklaşım benimsenerek, çalışanların güvenliği için gerekli önlemler alınmaktadır. İş kazalarının önlenmesi ve çalışan motivasyonunun artırılması, iş süreçlerinin daha verimli hale getirmesine katkıda bulunmaktadır.

Sezer Aspiratör iş sağlığı ve güvenliği politikalarının temel amacı, herkesin güvende olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak ve potansiyel riskleri minimize etmektir.

İş istasyonları, ekipmanları ve çalışma koşulları çalışanların sağlığını destekleyecek şekilde optimize edilmiştir.